Bilgi Yarışması, Ana Sayfa

Ana Sayfa

İkili Yarışmalar

Kelime Yarışmaları

Zeka Yarışmaları

Günlük

Foto Kulüp

Bir Soru

Serbest Kürsü

Dostluk

Üyelik
Ana Sayfa
Seçkin Üyelik
Mesaj Kutusu
Tavsiye Et
Tıkla Kazan
Ödül Listesi
Gruplar / Sıralama
Sohbet Odaları
  Üyelik
Kullanıcı adı
Şifre
Yeni üye
Şifremi unuttum
Tavsiye Edenlere 10,00 Bonus
Tavsiye edeceğiniz e-posta adresi


%50 Daha Hızlı Flash Menü

Aktif soru
27.965
Aktif üye
1.650

Bayrak

ORSİS BİLGİ SİSTEMLERİ REKLAMCILIK, DANIŞMANLIK VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'NE (ORSİS) AİT, WWW.BIRMILYON.COM ADLI WEB SİTESİ (SİTE) SAYFALARINA ULAŞMAKLA VE SITE HİZMETLERİNİ KULLANMAKLA, BU SİTENİN BİR KULLANICISI OLARAK SİZ , AŞAĞIDAKİ SİTE KULLANIM HÜKÜM VE ŞARTLARINI KABUL ETMEKTESİNİZ. BU SİTE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYA ARTIK DEVAM ETMEYİNİZ. BIRMILYON.COM WEB SİTESİ HÜKÜM VE ŞARTLARINI INTERNET ÜZERINDEN KABUL ETMEK İLE, ORSİS İLE ARANIZDA ÇIKABILECEK HER TÜRLÜ İHTİLAFTA BU INTERNET IŞLEMININ GEÇERLI BIR DELIL OLARAK TANINACAĞINI KABUL ETMEKTESİNİZ.

Orsis iş bu Site Hüküm ve Şartlarını, Üyelik Şartlarını, Gizlilik Politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1- Üyelik:
www.birmilyon.com sitesini kullanmak, sitede bulunan yarışmalara katılmak, sitede sunulan diğer hizmetlerden faydalanabilmek için önce siteye üyelik kaydı yapmak gereklidir. Üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 18 yaşından küçükler de siteye üye olabilirler.

Üye, site hizmetlerinden faydalanabilmek için üyelik kaydı formuyla kendisinden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak bildirmek ve bu bilgileri güncel tutmak ile sorumludur.

Üyelere, üyelik kaydı sırasında kendilerinin seçeceği bir yarışmacı adı ve şifre tespit edilmektedir. Siteye giriş için kullanılan bu kullanıcı adı ve şifre sadece üyenin kendi kullanımı için verilmektedir. Kullanıcı adınızı ve parolanızı güvenli ve gizli bir şekilde muhafaza etmeli ve üçüncü kişilerin eline geçmesine izin vermemelisiniz. Yarışmacı adı ve şifreninizi gizli tutma yükümlülüğü tamamiyle size aittir. Açıkça aksini ispatlayıcı delil sunulmadıkça,Orsis, geçerli yarışmacı adı ve şifresi ile yapılan üye işlemlerinin yetkili üye tarafından gerçekleştirildiğini varsayacaktır. Üyelerin yarışmacı adı ve şifrelerinin başkaları tarafından öğrenilmesi durumunda oluşabilecek her türlü zarardan üyenin kendisi sorumludur. Üye, hiçbir zaman başka bir kişinin hesabını o kişiden izin almadan kullanmayacağını taahhüt eder. Küfür, sakıncalı isim ve diğer üyeleri rencide edici, siyasi ve ideolojik görüşleri temsil eden kelimeler içeren yarışmacı adları seçilemez. Site kurallarını çiğneyen, oyun kuralları ve etiği dışında her türlü davranışta, birmilyon.com önceden bildirim yapmaksızın üyeliği sona erdirme hakkını saklı tutar. Üyeliği sona erdirilen kişiler ödül kazanmışlarsa, ödülleri iptal edilir.

2- Seçkin üyelik
Seçkin üyeler belirlenen ücretleri ödeyip ödüllü yarışmalara katılma hakkını satın almış üyelerdir. Seçkin üyelik süresi ve fiyatları, seçkin üyelik sayfalarında açıkça belirtilmiştir.

Seçkin üyelik ödemeleri web sitesi üzerinden kredi kartı ile veya banka havalesi ile yapılır. Kredi kartı ödemeleri, 1024 bit SSL şifreleme ile yapılmaktadır.

18 yaşından küçük üyeler ödeme yapabilmek için velilerinden izin almalıdır veya ödemeyi velilerinin yapması gereklidir. Bu nedenle 18 yaşın altında iseniz velinizden mutlaka izin almanız gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin bu siteden herhangi bir satın alma işlemi yapmaları sonucunda velilerinin haberdar olduğu veya bu satınalmayı velilerinin yaptığı kabul edilecektir.

Seçkin üyelik ücretlerinin iadesi hiçbir koşulda olmaz..

3-Yarışmalara katılma
Üyeler, kayıt olurken kendi belirledikleri yarışmacı adı ve şifreleriyle siteye giriş yaptıktan sonra, diledikleri interaktif oyuna veya bilgi yarışmasına katılabilirler.

Üyeler, istedikleri oyun ve yarışmalara istedikleri kadar katılabilirler.

Herhangi teknik bir nedenle (şebeke sorunları, elektrik kesilmesi, bilgisayar veya ISS kaynaklı sorunlar, vs.) herhangi bir yarışma oturumunun yarım kalması, dolayısıyla o ana kadar kazanılan puanların kayda geçmemesi drumunda birmilyon.com sorumluluk kabul etmez.

Üyeler hatalı olduğunu düşündükleri soruları birmilyon.com'a bildirmekle yükümlüdürler. Sorunun hatalı olup olmadığına birmilyon.com karar verir ve ilgili yarışmayı istediği şekilde düzenleyebilir.

Yarışmacının oyun kurallarını ihlal etmesi durumunda, oyun etiği dışında davrandığı, yarışmalardan usulsüz yollarla puan kazanmaya çalışması, izinsiz birmilyon.com sitesi altyapısına girme, verileri silme, değiştirmeye çalışma, kendisine ait olmayan kredi kartını izinsiz olarak kullandığının tesbiti durumunda, üyeliği iptal edilir ve ödül kazanamaz. Bu gibi durumlardan üyeliği iptal edilen yarışmacının daha önce yapmış olduğu satınalmaların tutarları iade edilmez, bunlar üzerinde hak iddia edemez. Üyelik bilgilerini yanlış veren yarışmacılar ödül kazanamaz.

4-Ödüller ve kazananların belirlenmesi:
Her bir yarışma süresi her bir yarışma için ayrı ayrı sitede belirtilecek periodlar halindedir. Sitede belirtilen sürenin sonunda yarışma sona erecek ve puanları kayda geçmiş yarışmacılar arasında ilgili yarışmanın kuralına göre ödül veya puan kazananlar yayınlanacaktır. Sitemizde verilen bütün hediyeleri kazanmak için ilgili yarışmanın bittiği tarihte üyenin seçkin üye olması gerekmektedir. Normal üyeler, deneme seçkin üyeler ve hediye seçkin üyeler ödül kazanamaz. Listelerde adları olsa dahi ödül bir sonraki kullanıcıya devreder.

5-Kazananların duyurulması ve ödüllerin teslimi:
Her yarışmanın sonunda kazanan yarışmacılar ilgili site bölümlerinde duyurulacaktır. Ödül kazanan üye, birmilyon.com ile temasa geçip ödülünü talep etmek durumundadır. Birmilyon.com hiç bir üyeyi ödül kazandığını bildirmek için veya ödülü teslim etmek için aramak veya web sitesi dışında bir bildirim yapmak zorunda değildir.

Ödül kazanan yarışmacılardan, nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilecektir, sitede kayıtlı olan kişisel bilgileri kontrol edilecektir.

Yarışmacı beyan etmiş olduğu kişisel bilgilerini doğrulayamazsa, kişi ödül hakkını kaybedecektir.

Bir kullanıcı üyeliği boyunca sadece bir ödül alabilir. Burada kullanıcıdan kasıt şahsın kendisidir birden fazla üyeliği olması durumu değiştirmez.

6-Birmilyon.com  sitesinde yer alan yarışmalar, Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

7-Paylaşım alanlarının kullanılması:
Birmilyon.com  sitesinde yer alan paylaşım alanları, her türlü yazı yazılan, yorum girilen, mesaj gönderilen, soru sorulan, cevap verilen, fotoğraf yüklenen, günlük yazılan alanların tamamıdır. Bu alanların kullanımı tamamen üye olan kullanıcıların sorumluluğundadır. Her türlü yazı yazılabilecek alanların kontrolu üyelere verilmiştir yasa dışı bir içerik veya suç unsuru oluşturabilecek bir yazının mesuliyeti tamamen yazıyı yazan üyeye aittir. Birmilyon.com tüm yapılan işlemleri IP bazında takip eder ve gerektiği takdirde adli makamlara teslim eder. Birmilyon.com yönetimi kullanıcıların yazmış oldukları yazılardan sorumlu değildir. Her üye birmilyon.com a yazı yazdığı anda sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder. Birmilyon.com yönetimi istediği anda hiç bir uyarı yammaksızın bir üyenin üyeliğini sınırlandırabilir, tüm yazışmalarını engelleyebilir veya üyeyi tamamen silebilir. Bu alanlarda yazılan yazılar herhangi bir yetişkin içeriği, argo sözcük, küfür, hakarek, belirli bir zümreyi veya kitleyi küçük düşürebilecek, belirli bir kesimin tepkisini alabilecek, yazılar ve düşünceler içermemelidir. Herhangi bir milleti, mezhebi, dini, zümreyi veya politik görüşü küçük düşürebilecek veya ileri gelenlerini aşağılayacak her türlü yazıyı yazan veya paylaşan veya bir kopyasını site üzerinden yayınlamak isteyen üyelerin ayrıca herhangi bir milletin, herhangi bir mezhebin, herhangi bir dinin, herhangi bir siyasi partinin veya herhangi bir politik görüşün propagandasını yapmak isteyen üyelerin üyelikleri iptal edilir.

Sitemiz her millete, her mezhebe, her dine, her siyasi ve politik düşünceye aynı mesafededir ve hepsine karşı saygılıdır ayrıca aykırı düşüncelerin saygı çerçevesinde tartışılmasından yanadır. Fakat internet ortamında kullanıcı görüşlerini kısıtlamadan yayınlayan bir çok site ve kurum çeşitli cezalar almıştır örnek olarak youtube.com, google.com ve geocities.com un çeşitli tarihlerde mahkeme kararları ile kapatılması ve/veya ceza uygulanması verilebilir.

Birmilyon.com yönetimi yasalara saygılıdır ve adli makamlarca sakıncalı görülebilecek her türlü içeriği siler, yazıyı yazan üyenin tüm bilgilerini adli makamlara verir ve üyeliği iptal edilir.

8-Şartnamenin kabulü.
Birmilyon.com sitesine üye olanlar bu "Kullanım Şartları" nı okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş olduklarını belirtmeden üye olamazlar.
Kelime Cambazı
Kelime Cambazı
Toplam 0 yarışmacı
Kelime Hazinesi
Kelime Hazinesi
Toplam 0 yarışmacı
İkili Bilgi Yarışmaları
İkili Bilgi Yarışmaları
Toplam 0 yarışmacı
Bir günlük hediye (ücretsiz) seçkin üyelik için buraya tıklayın

Ayın Yarışması

Temmuz ayı boyunca her gün On Kelime On İşlem yarışmasına katılabilir ve hergün 48 TL değerinde bir yıllık seçkin üyelik kazanan kişilerden biri siz olabilirsiniz.
Hemen yarışmak için buraya tıklayın

Günün Yarışması

Sayın kullanıcımız, bugün On Kelime - On İşlem yarışmamıza ücretsiz üye olarak katılabilirsiniz.

Şimdi On kelime - On işlem yarışmamıza ücretsiz üye olarak katılmak için buraya tıklayın

Bilgi

Üye olan herkese
10 BONUS
Üye olmak için tıklayın
Tavsiye edenlere
10 BONUS
Tavsiye için tıklayın
Tıkla Hemen
Bonus Kazan

Bonus için tıklayın
İş ortaklığı | Web Master | Hakkımızda | Sık Sorulanlar | Bize Ulaşın
birmilyon.com bilgi merkezli bir sitedir, bilginin paylaşılması ve çoğaltılması ilkesine dayanarak,
birmilyon.com da yer alan hertürlü soru ve bilgi yarışması tamamen paylaşıma açıktır.
Seçkin üyelik | Bilgi yarışmaları | Kelime ve Zeka Yarışmaları | Günlük | Foto kulüp | Bir sorum var | Serbest kürsü
Normal üyelik | Bilgi yarışması | Çocuk yarışması | Soru gönder | Bir işlem | Bir kelime | Timsah avı
Kullanım Şartları | Güvenlik ve Gizlilik | birmilyon.com V8 turbo

Bilgi Yarışması

1,171875E-02